Punkt Informacji Turystycznej Ziemi Siedleckiej

Unia Europejska
Leader
Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

Operacja pt. „Centrum Informacji Turystycznej Ziemi Siedleckiej” mająca na celu promowanie obszaru objętego LSR poprzez utworzenie i uruchomienie Punktu Informacji Turystycznej na terenie działania LGD Ziemi Siedleckiej

jest współfinansowania ze środków Unii Europejskiej

poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego  
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez Lokalną Grupę Działania Ziemi Siedleckiej.

2023-12-24

Nowy 2024 Rok

Szczęśliwego Nowego 2024 Roku
Czytaj więcej
2023-06-30

XV Festiwal Kuchni Regionalnej "Z wiśniowym Smakiem" w Wiśniewie

15 Festiwalu Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem” odbędzie się w najbliższą niedzielę, 16 lipca w Wiśniewie w powiecie siedleckim. Atrakcje podczas Festiwalu to pokazy i degustacja lokalnych wyrobów z wiśniami. Gwiazdą imprezy będzie zespół Milano.
Czytaj więcej
2023-06-01

Mazopiknik w Siedlcach

Rodzinny piknik plenerowy z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego. 15 lipca 2023 r. – Siedlce, ul. Wiszniewskiego Start godz. 11.00 - 18.00 część piknikowa godz. 18.00 występ Arlety Lemańskiej z zespołem godz. 19.00 występ gwiazdy wieczoru kabaretu Pod Wyrwigroszem
Czytaj więcej
2023-02-13

Warszawa z tytułem European Best Destination 2023!

Przez trzy tygodnie trwania plebiscytu nasza stolica uzyskała więcej głosów niż takie miasta i regiony jak Ateny, Londyn, Wiedeń, Praga, Rodos, Mannheim czy Delft. Łącznie na Warszawę zostało oddanych ponad 142 081 głosów z ponad 135 krajów świata. Tyle głosów zdobytych przez jedną destynację to absolutny rekord plebiscytu i wielki nasz wspólny sukces! Otrzymując tytuł European Best Destination 2023 Warszawa stała się miastem, o którym przez następne dni i tygodnie będzie pisać prasa na całym świecie. Każdego roku wyniki plebiscytu są komentowane w takich mediach jak Forbes USA, Condé Nast Travelers, National Geographic, czy Corriere Viaggi. W tym roku to Warszawa będzie na pierwszym miejscu polecanych europejskich miejscowości, które trzeba odwiedzić. Pozytywna prasa przyczyni się do wzmocnienia wizerunku miasta jako interesującej destynacji turystycznej i do odbudowania ruchu turystycznego po pandemii i wybuchu wojny na Ukrainie. Oprócz tytułu „European Best Destination 2023”, o którym zdecydował wynik plebiscytu, Warszawa została doceniona i wyróżniona przez organizatora także w czterech innych kategoriach: Best Cultural Destination, Best Destination for Food Lovers, Safest Destinations in Europe oraz znalazła się na pierwszej pozycji w kategorii Best Destinations for a city break.
Czytaj więcej
2023-01-20

Głosuj na Warszawę

Warszawa z nominacją na najlepszy kierunek turystyczny Europy 2023!
Czytaj więcej
2022-11-29

Wizyta studentów UPH

Dnia 29 listopada b.r. Punkt Informacji Turystycznej odwiedzili studenci drugiego roku kierunku Turystyka i rekreacja w ramach zajęć „Obsługa ruchu turystycznego”. Małgorzata Borkowska Przedstawicielka Fundacji Mazowiecka Micha Szlachecka i Członek Zarządu Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Małgorzata Borkowska, zaprezentowała studentom Punkt Informacji Turystycznej oraz opowiedziała o działalności MROT oraz o organizacji turystyki w Polsce ( POT, ROT,LOT). Zapoznała również studentów z działalnością PTTK Oddział Podlasie w Siedlcach.
Czytaj więcej
2022-10-26

- Certyfikat dla Punktu Informacji Turystycznej prowadzonego przez Fundację Mazowiecka Micha Szlachecka.

Nasz Punkt Informacji Turystycznej otrzymał certyfikację wg ogólnopolskiego systemu kategoryzacji centrów, ośrodków i punktów informacji turystycznej która prowadzi Polska Organizacja Turystyczna wraz z Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną. Certyfikat odebraliśmy podczas Sejmiku Turystycznego Województwa Mazowieckiego w dniu 25 października b.r.
Czytaj więcej
2022-10-06

Konferencja „Piękno Doliny Liwca”

6 października w Dom Pracy Twórczej "Reymontowka"  odbyła się konferencja podsumowująca projekt współpracy pn. "Piękno Doliny Liwca"
Czytaj więcej
2022-09-28

Zaproszenie

Konferenecja podsumowująca projekt „Piekno Doliny Liwca”
Czytaj więcej
2022-09-20

START

Wystartowaliśmy ! Ruszył Punkt Informacji Turystycznej w Mościbrodach.
Czytaj więcej
Korzystając z serwisu zgadzasz się z polityką cookies